BRW Kuchyně Junona Line, spodní skříňka D2D/80/82, wenge/wenge

31 kg
Výška
82.5 cm

• , zakoupeno v ORFA nábytek

• Výborná. Dá se dokoupit. Kuchyň kupuji do nového bytu znovu.

Výhoda, že jsem mohla i po pěti letech co mám kuchyň, dokoupit skříňky

doplňuje mi již stávající kuchyňskou linku

Šířka
80 cm
31 kg
Výška
82.5 cm

Spodní skříňka kuchyně Junona Line D2D/80/82. Rozměry: š. 80 / v. 82 + 3,2 prac. deska / hl. 45 cm (s prac. deskou 60 cm) pracovní deska: š.80 / v.3,2 / hl.60 cm materiál LTD tloušťky 16 mm

Barva:

• korpus: wenge
  • dvířko: wenge s ozdobnou lištou dub sonoma
  • pracovní deska: dub sonoma

Junona Line je systém funkčních kuchyňských skříněk, který nabízí jak klasické kuchyňské skříňky, tak i potravinovou skříň, šuplíkové skříňky a rohové skříňky. Komplet tvoří 19 prvků ve čtyřech barevných vyriantách. Nabídku doplňuje podsvícená skleněná polička. Součástí každé skříňky je korpus, dvířka, úchyty a také pracovní deska.

• , zakoupeno v ORFA nábytek

• Výborná. Dá se dokoupit. Kuchyň kupuji do nového bytu znovu.

Výhoda, že jsem mohla i po pěti letech co mám kuchyň, dokoupit skříňky

doplňuje mi již stávající kuchyňskou linku

• , zakoupeno v ORFA nábytek

• splnil mé očekávání a účel

• rychlé a přehledné
  • , zakoupeno v ORFA nábytek

Objednala jsem si tmavou tady na obrázku je světla a nemůžu ohodnotit ani jeste nedošla

• , zakoupeno v Black Red White CZ

• lze různě kombinovat
  • , zakoupeno v Black Red White CZ

• prostorná skřínka
  • , zakoupeno v ORFA nábytek

• je to presne to co jsem chtel

• přesně na míru

koupili jsme do kuchyně jako potravinovou skříni